Машина не обрана

Автомобіль для підбору товарів не обраний!
Виберіть свій автомобіль:
Марка авто:
Модель авто:
Варіант авто:
Двигун:
Підкатегорія:

Фільтр АКПП

Сортувати за
за популярністю
Фільтр АКПП - це спеціальний фільтруючий елемент, який встановлюється в автомобільну коробку передач і захищає трансмісію від пошкоджень і зносу. В ході роботи автомобіля фільтр АКПП забивається брудом і перестає пропускати достатню кількість рідини, яка необхідна для підтримки потрібного тиску масла. Від справності даного фільтра залежить робота коробки передач. Незалежно від того яка коробка передач в вашому авто вам необхідно розуміти, що від її роботи залежить ваша безпека, тому перевірка справності масляного фільтра АКПП повинна бути регулярною.

Фільтр КПП перестав працювати?

Насамперед ви можете почути легкий стукіт, яке символізує початкове засмічення системи. Або ж помітити, що перемикання передач відбувається не так швидко, як раніше, це так само сигналізує про те, що необхідно провести діагностику. Фільтр автоматичної коробки перемикання передач грає важливу роль в системі управління авто. Фільтри автомобільної коробки передач очищають масло від домішок і захищають коробку передач від попадання всередину водних домішок. Застосування фільтрів збільшує ефективність роботи коробки передач.

Ви можете купити автомобільні фільтри коробки автомат в інтернет магазині Авторадості по самій вигідній ціні. Автомобільні фільтри для коробки передач в нашому каталозі представлені в широкому асортимент і ми впевнені, що у нас ви зможете підібрати все необхідне для справної роботи вашого авто.


Підбір
Ціна, (грн.)
Від грн. До грн.
Марка машини
Бренди
У вашому кошику
Корзина пуста
Інформація
Потрібна інформація не знайдено