Головна
Клуб лояльності

Клуб лояльності

Реєстрація в нашому магазині – не лише формальність. Вона надає клієнтам реальні переваги, серед яких можливість заощаджувати.

Після реєстрації в інтернет-магазині «Авторадості» Ви зможете отримати доступ в свій Особистий кабінет, де буде зібрана інформація про всі замовлення. Крім того, в Особистому кабінеті можна вказати одну або декілька адрес доставки, що зручно для швидкого оформлення замовлення, і вести список бажаних покупок, в якому будуть зберігатися посилання на товари, що вам сподобались.

Після реєстрації ви зможете отримувати бонусні гроші на особистий рахунок.

Як отримати бонуси:

На ваш рахунок автоматично нараховується % від вартості кожного товару.
Після успішної покупки в Особистому кабінеті з 'явиться можливість залишити відгук про товар і отримати за нього бонуси.
Слідкуйте за нашими акціями, вони часто дають можливість отримати ще більше бонусів на свій рахунок.
Таким чином ви можете повернути частину грошей від покупки, і використати їх на наступні замовлення.

Відповіді на популярні питання:

Як увійти в особистий кабінет?

Для входу в особистий кабінет використовуйте логін і пароль. Логін – це електронна адреса, яку ви вказували при реєстрації на сайті, або при оформленні замовлення.

Якщо ви забули пароль, який вказали при реєстрації, або взагалі раніше не реєструвались на сайті, скористайтесь Реєстрацією або сервісом Відновлення пароля. Для цього вам треба вказати e-mail та відправити запит на сайт .Через кілька хвилин пароль буде надіслано на вашу електронну поштову скриньку.


Що таке бонуси?

Бонуси – це електронні гроші, якими можна розрахуватися в нашому магазині. Один бонус це одна гривня. Бонуси використовують для оплати будь-яких покупок в інтернет-магазині Авторадості.

Зверніть увагу! Термін дії бонусів – 6 місяців! Покваптеся скористатися бонусами, щоб зробити свої покупки більш вигідними!


Як отримати бонуси?

Для отримання бонусів перше, що треба зробити – це створити замовлення на сайті через Особистий кабінет або просто із зазначенням електронної адреси (e-mail) в замовленні. Після того, як ми відправимо Вам замовлення, і отримаємо від вас оплату, ми вважаємо покупку виконаною. Бонуси будуть нараховані впродовж 14 днів з моменту покупки. В цей момент ми нарахуємо бонуси на ваш персональний рахунок.

Крім того, бонуси можна отримати, приймаючи участь в акціях магазина, а саме – залишаючи відгуки про придбаний товар через Особистий кабінет і надаючи фото товарів .


Скільки бонусів я можу отримати?

Ми нараховуємо бонуси за кожну покупку в розмірі певного % від суми замовлення. Сума винагороди за кожний відгук – від 5 грн. Бонуси за фото кожного товару – від 30 до 50 грн, в залежності від категорії.


Як скористатися бонусами?

Для того щоб скористатися бонусами, Вам необхідно увійти в Особистий кабінет на сайті магазину. При оформленні замовлення просто внесіть бажану кількусть бонусів у відповідне поле.


Увага! Якщо ви не зайшли до Особового кабінету, поле для внесення бонусів буде відсутнє.

Не пропустіть можливість «правильної» економії з програмою лояльності магазину Авторадості! !

У вашому кошику
Корзина пуста
Інформація
Потрібна інформація не знайдено