Особливості багатофункціональних лопат

27.06.2024
Багатофункціональна лопата
Любите кемпінги? Часто виїжджаєте на дачу? Тоді ви напевно замислювалися про покупку функціональної лопати. Адже цей інструмент тільки на перший погляд здається непотрібним у похідних умовах, насправді він потрібний для виконання величезної кількості різноманітних завдань. Про те, що “може” багатофункціональна лопата, навіщо вона потрібна та як її вибрати, читайте у нашій статті.

Коли може стати в нагоді багатофункціональна лопата?


Якщо ви любите подорожувати "дикуном", їздите на рибалку або захоплюєтеся полюванням, тоді вам потрібна багатофункціональна лопата. За допомогою такого інструменту можна викопати яму для багаття, облаштувати місце для комфортного відпочинку та інше. Туристичні лопати відрізняються від інструментів, які використовуються в садових роботах. Більшість інструментів укомплектовані не тільки звичайним полотном для роботи на землі, але й допоміжними інструментами, які дозволяють різати, проколювати матеріали різної щільності і не тільки. Вдалині від цивілізації такий інструмент просто незамінний.

На що звернути увагу під час вибору лопати для походу?


Лопата в автомобіль Насамперед слід звернути увагу на розмір лопати. Великий виріб незручно брати із собою, перевозити в авто тощо. Компактність "відповідає" за зручність експлуатації та зберігання виробу.

Наступний пункт – міцність конструкції. Лопата повинна витримувати навантаження різної інтенсивності, причому ця вимога пред'являється як до всієї конструкції, так і до окремих її елементів. На цей параметр впливає насамперед матеріал, з якого виготовлена лопата. Розглянемо найпопулярніші варіанти:
 • Пластик. Це найбюджетніший варіант, який можна купити на ринку. Як ви знаєте, довговічністю інструменти з цього матеріалу похвалитися не можуть.
 • Сталь. При виробництві може використовуватися високовуглецева, нержавіюча або марганцева сталь. Цей матеріал забезпечує інструментам високу міцність виробів. При цьому кожен із варіантів має свої відмінні риси:

  • Нержавіюча сталь характеризується стійкістю до корозії та відрізняється стійкістю до появи подряпин на поверхні.
  • Вуглеродиста сталь досить стійка до утворення сколів.
  • Марганцева сталь демонструє хороші показники під час роботи, де потрібна висока сила удару.

  Туристична лопата
 • Алюміній. Відмінний варіант виробництва інструментів, який часто використовується виробниками. Він може похвалитися невибагливістю догляду, а також несприйнятливістю до корозії. Але тут слід розуміти, що полотно із алюмінію не надто підходить для робіт високої складності.
 • Титан. Вироби із титану є досить зносостійкими. Інструмент цього матеріалу здатний впоратися практично з будь-яким завданням. Єдиний мінус інструменту з цього матеріалу – ціна. Вартість виробів вища.
Також на ринку зустрічаються моделі, які поєднують різні типи металів.

Далі слід звернути увагу на те, наскільки універсальним є інструмент, що вас цікавить. Ну і звичайно ж на те, а що ви, власне, очікуєте від нього отримати. Комплектація може бути різною. Серед інструментів можуть зустрічати склобій, кригоруб, викрутка, клинки. За вартістю відмінності, як правило, не суттєві, тому краще зробіть вибір на користь універсального варіанта.

У нашому каталозі доступний величезний вибір автомобільних лопат, тому ви неодмінно підберете потрібний для себе варіант.


Читати інші новини...

У вашому кошику
Корзина пуста
Інформація
Потрібна інформація не знайдено