Монтаж ковпаків на колесах

24.06.2024
Ковпаки r15
В сучасних авто встановлюються або легкосплавні, або стальні диски. Останні виглядають не так привабливо, проте коштують небагато та можуть бути відновлені у разі деформації. В більшості авто бюджетного класу в базовій комплектації йдуть саме стальні диски. Після придбання транспортного засобу ви можете або їздити на такому авто, або придбати повний комплект литих дисків (це, як ви розумієте, недешеве задоволення), або купити ковпаки на колеса. Ковпаки на колеса покликані покращити зовнішній вигляд авто та імітують легкосплавні диски. Також вони забезпечують захист поверхні від забруднень, мінімізують проникнення пилу в тормозні колодки, мінімізують ризик залишити подряпини на дисках. У цій статті ми розкажемо вам про способи кріплення ковпаків на колесах.

Як виконати монтаж ковпаків на колесах?


Ковпаки r14 Аби не загубити ковпаки на колеса під час першої ж поїздки в авто та мати можливість насолоджуватись привабливим екстерєром авто, треба потурбуватись про їх правильний монтаж. Сьогодні існує 2 способи фіксації:
  • Кріплення на кліпси з розпірним кільцем
В такому виконанні ковпак фіксується на колісному диску за рахунок особливих лапок (їх кількість може варіюватись залежно від виробника та моделі, оптимальною є кількість 6 штук). Лапки зажимають опорну поверхню на диску. Надійність з'єднання ковпака на колесі забезпечує спеціальне розпірне кільце. Виготовлено це кільце з жорсткої пружинної сталі. Цей спосіб кріплення відрізняється простотою та потребує мінімум часу. Однак, не позбавлений цей спосіб і недоліків - порівняно із кріпленням під болт він не такий надійний.
  • Установка під болт

Ковпаки r16 Такий варіант кріплення не зовсім популярний, оскільки монтаж ковпаків в цьому випадку дещо складний. Варто відзначити, що при придбанні цих аксесуарів слід бути вкрай обачними, адже важливо переконатись в тому, что отвори в ковпаках відповідають конфігурації колісних дисків на вашому авто.

В той же час варто відзначити, що в будь-якому разі для монтажу ковпаків вам зовсім не обов'язково їхати на СТО, все можна зробити самостійно, доклавши трішки зусиль та витравши не зовсім багато часу.

Ковпаки r13 У нашому магазині “Авторадості” ви можете купити ковпаки від Carface, Elegant, Hyundai/Kia (Mobis), J-tec, Jestic, Mammooth та інших брендів. Моделі відрізняються не тільки виробником, а й кольором та розміром. Серед доступних варіантів, зокрема: Всі ковпаки на колеса ви можете придбати з доставкою у будь-який куточок країни. Нагадуємо, що у нас представлена виключно оригінальна якісна продукція, яка може похвалитись гарними експлуатаційними якостями.


Читати інші новини...

У вашому кошику
Корзина пуста
Інформація
Потрібна інформація не знайдено