Автотовари для Skoda Octavia '97-09 Tour

Skoda Octavia '97-09 Tour
Одні з найбільш масових автомобілів на пострадянському просторі, Октавії першого покоління досі користуються попитом у наших автолюбителів. Адже це вже представники престижного німецького автопрому, але ще з лояльними чеськими цінами. А рестайлінг 2000 роки тільки зміцнив позиції моделі на світовому авторинку. Тоді була модифікована лицьова частина автомобіля, передня панель в салоні, а також збільшена жорсткість кузова.

Популярність моделі обумовлює і масову поставку комплектуючих, які можна знайти скрізь і у великій кількості. Але суттєва відмінність продукції ІМ «Авторадості» в тому, що всі запчастини для Skoda Octavia у нас тільки високої якості, що відповідає стандартам німецького автоконцерну. І це не голослівне твердження, а документально підтверджується гарантіями від іменитих виробників, з якими ми працюємо. Все необхідне для планового техобслуговування і ремонту можна вибрати у відповідних підрозділах сайту.

А якщо ви вирішите змінити лаконічність і консерватизм дизайну свого автомобіля, тоді пропонуємо численні аксесуари Skoda Octavia. Все починаючи від килимків в салон і органайзерів, і закінчуючи автокосметикою і елементами тюнінгу, для вас і ваших життєвих пріоритетів. Так, якщо ви любите подорожувати, зверніть увагу на приналежності для автотуризму. А такі атрибути, як аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки позбавлять вас у дорозі від зайвих претензій з боку автоінспектора

І що б ви не замовили, будь-які товари для Шкода Октавія, доставляються транспортними компаніями по всій території України в протягом 2-3 днів. А коли надумаєте ще й економити на покупках, стежте за нашими акціями, частими розпродажами і знижками. Успіху і добра вам.
Показати весь текст
Товари для Skoda Octavia '97-09 Tour
Автомобільний набір Forest Camp похідний
Рейтинг 0
178801
Купити
1 557 грн.
До порівняння
Подарунковий набір Безпека у авто ProSwisscar
Рейтинг 0
255235
Купити
650 грн.
До порівняння
Подарунковий набір Чисте авто ProSwisscar
Рейтинг 0
255248
Купити
606 грн.
До порівняння
Сумка технічної допомоги Skoda чорна
Рейтинг 5
039605
Купити
299 грн.
До порівняння
Сумка-органайзер Skoda чорна, велика
Рейтинг 5
143365
Купити
399 грн.
До порівняння
Сумка-органайзер Skoda, зелена (Poputchik)
Рейтинг 5
240502
Купити
412 грн.
До порівняння
Сумка-органайзер Skoda, чорна (Poputchik)
Рейтинг 0
240497
Купити
412 грн.
До порівняння
Сумка-органайзер в багажник Poputchik, сіра
Рейтинг 4
223120
Купити
336 грн.
До порівняння
Органайзер в багажник EVA L, чорни...
Авточохли Premium для салону Skoda Octavia Tour '97-09, без зад. підлокітника, сіра строчка (MW Brothers)
Iнші моделі
У вашому кошику
Корзина пуста
Інформація
Потрібна інформація не знайдено